1. Strona główna /
 2. Pożyczki przez internet /
 3. HapiPożyczki

HapiPożyczki Opinie i informacje o pożyczce

HapiPożyczki

IPF Polska sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 136
02-305 Warszawa
www.hapipozyczki.pl

Opinia klientów: 4,0 / 5

149 oceny, 5 opinii
+Dodaj opinie
Weź pożyczkę »

Kwota pożyczki


800 - 25.000 zł
Czas na spłatę
3 - 48 mc
Weź pożyczkę »
szczegóły oferty na
hapipozyczki.pl
HapiPożyczki to firma pozabankowa specjalizująca się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Uproszczone procedury, szybka decyzja oraz natychmiastowy przelew pieniędzy na wskazany rachunek bankowy – to wszystko sprawia, że z oferty korzysta coraz więcej klientów.

Jak pokazują opinie o HapiPożyczki, firmę pozabankową wyróżnia "ludzki" stosunek do pieniędzy. Pożyczkodawca ma świadomość, że każdy z nas ma różne potrzeby i oczekiwania, ale nie zawsze wystarczające środki, by móc zrealizować swoje plany. Dlatego każda pożyczka na raty udzielana jest bardzo szybko – tak, by na pieniądze nie trzeba było czekać.

W HapiPożyczki to klient decyduje o wysokości zaciąganego zobowiązania. Każda pożyczka może zostać udzielona na kwotę od 800 zł do aż 25 000 zł. Dzięki temu jesteś w stanie zrealizować nawet najbardziej kosztowne plany, na które brakuje Ci środków finansowych.

Pożyczka może zostać spłacona w terminie od 3 do 48 miesięcy. Jednak jako że zadłużenie rozkładane jest na miesięczne raty, zobowiązanie można spłacić bez nadmiernego obciążania domowego budżetu. Co więcej, pożyczkobiorca nie musi pamiętać o spłacie rat – wystarczy, że utworzy zlecenie stałe w swoim banku, wybierając dogodny dla siebie termin regulowania należności. Zwiększa to szansę na terminową spłatę zobowiązania! Warto przy tym mieć świadomość, że spłatę zobowiązania możesz rozpocząć po 2 miesiącach od zaciągnięcia zobowiązania. W wyjątkowych sytuacjach, firma dopuszcza tzw. wakacje od spłaty, dzięki czemu jedną z rat możesz spłacić w kolejnym miesiącu.

W HapiPożyczki o wsparcie finansowe możesz ubiegać się nie tylko w dni powszednie. Firma udziela pożyczek również w soboty. Dzięki temu nieplanowany wydatek weekendowy wcale Cię nie zaskoczy. Wystarczy, że złożysz wniosek w godzinach pracy, a otrzymasz pieniądze nawet tego samego dnia. To lepsza alternatywa kredytów bankowych, które zwykle udzielane są wyłącznie w dni powszednie.

Jeśli interesuje Cię wysoka pożyczka na raty, wybierz HapiPożyczki. Opinie potwierdzają, że jest to dobry wybór dla osób poszukujących wsparcia finansowego w krótkim czasie oferowanego na przejrzystych warunkach. więcej  »

Opinie o HapiPożyczki

Informacje o HapiPożyczki

Podobne pożyczki
Powiązane informacje
Zachęciły mnie trzy lata na spłatę. Przy niewielkich zarobkach ciężko sobie z tym inaczej poradzić. Ogólnie jestem zadowolony.

poleca
Ocenił(a) na:

02-10-2017 15:32
Jestem Hapi kończę spłacać :) Pożyczka na dość dobrych warunkach, bezproblemowo, dobry kontakt z firmą.

poleca
Ocenił(a) na:

18-07-2017 10:59
Szukałam miejsca, gdzie mogę wziąć pozyczkę na większą kwotę i rozłożyć raty w wygodny sposób. Właśnie kończę spłacać

poleca
Ocenił(a) na:

20-03-2017 12:00
Szukałam pożyczki, która pozwoli mi sfinansować remont kuchni, więc skorzystałam z hapi. Rozłożyłam raty na 3 lata dzięki czemu nie odczuwam tak bardzo spłat. A nowa kuchnia już stoi!

poleca
Ocenił(a) na:

09-03-2017 18:59
Długo wahałem się u kogo wziąć pożyczkę na wymarzony wakacyjny wyjazd. Tu mogłem zacząć spłacać dopiero po urlopie, co bardzo mi ułatwiło sprawę. Polecam!

poleca
Ocenił(a) na:

19-01-2017 20:07
pokaż starsze

Pożyczka ratalna HapiPożyczki

Potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki, ale zależy Ci na rozłożeniu całego zobowiązania na raty? Pożyczki ratalne oferowane przez HapiPożyczki to rozwiązanie idealne właśnie dla Ciebie. Elastyczna oferta pozwala dopasować zobowiązanie do swoich potrzeb, oczekiwań i sytuacji materialnej. Dzięki temu ryzyko na wpadnięcie w spiralę zadłużenia praktycznie nie istnieje.

Pożyczka na raty to świetna alternatywa dla standardowych kredytów bankowych. Uproszczone procedury i ograniczone do minimum formalności to tylko kilka zalet. Należy podkreślić, że po pozytywnej weryfikacji, pożyczkobiorca otrzymuje środki finansowe w ciągu kilkunastu minut. Dzięki temu może niemal natychmiast po złożeniu wniosku skorzystać z przyznanych pieniędzy, przeznaczając je na dowolny cel.

Pożyczki ratalne udzielane są na prostych i przejrzystych zasadach. W HapiPożyczki nie ma żadnych ukrytych opłat oraz "haczyków", o których klient dowiaduje się w trakcie spłaty zobowiązania. Uczciwe warunki to gwarancja bezpieczeństwa zaciąganej pożyczki.

Należy przy tym podkreślić, że pożyczkę na raty można zacząć spłacać dopiero po 2 miesiącach od zaciągnięcia zobowiązania. Dzięki temu pożyczkobiorca zyskuje czas na zdobycie finansowych środków pozwalających na terminowe uregulowanie pierwszej należności.

Możliwość wakacji od płacenia rat

Czasami zdarzają się sytuacje, które uniemożliwiają spłatę zobowiązania w terminie. By nie narazić się na dodatkowe koszty związane z wysyłanymi monitami o przekroczonym terminie płatności ani nie narazić się na wpis w rejestrze dłużników, wielu pożyczkobiorców chciałoby przesunąć termin płatności zobowiązania. W HapiPożyczki rozumieją to doskonale, dlatego oferują taką możliwość.

Każdy pożyczkobiorca, który zaciągnął zobowiązanie – bez względu na wysokość kwoty oraz termin spłaty – może wziąć tzw. wakacje od płacenia rat. W praktyce oznacza to możliwość odroczenia spłaty zobowiązania w danym miesiącu.

Liczba "wakacji od raty" dostępna w ciągu całego okresu spłacania pożyczki zależy wyłącznie od tego, jak dużo rat zostało już spłaconych. I tak:
 • 1 wakacje od raty dotyczy pożyczki z ratami od 7-11
 • 2-krotne wakacje od raty dotyczy pożyczki od rat 12-17
 • 3-krotne wakacje od raty obejmuje pożyczki, w których do spłaty zostało 18-23 raty
 • 4-krotne wakacje od raty dotyczy pożyczki z 24 ratą.

Chcąc skorzystać z wakacji od płacenia rat, należy złożyć wniosek najpóźniej w ciągu 3 dni przed terminem spłaty zobowiązania. O pierwsze odroczenie terminu można ubiegać się dopiero po spłacie 6 rat – w następnym dniu po spłacie tego zobowiązania.

Odpowiedzialne i bezpieczne zadłużanie w HapiPożyczki

Pożyczanie pieniędzy w firmach pozabankowych nie może być sposobem na spłatę innych zaległości. Jest to bowiem pierwszy krok w stronę spirali zadłużenia, z której trudno się wydostać. Dlatego HapiPożyczki jest firmą udzielającą zobowiązań odpowiedzialnie i bezpiecznie – dbając nie tylko o swoje interesy, ale przede wszystkim interesy pożyczkobiorców.

Chociaż w HapiPożyczki procedura przyznawania środków finansowych została uproszczona, a formalności ograniczone do minimum, nie każdy może ubiegać się o pożyczkę. Trzeba bowiem spełniać podstawowe kryteria, na podstawie których pożyczkodawca przeprowadza analizę i wydaje decyzję o przyznaniu pożyczki na dowód. A to wszystko w trosce o dobro swoich klientów.

Jeżeli więc zależy Ci na uzyskaniu pożyczki udzielanej na zasadzie odpowiedzialności i bezpieczeństwa, wybierz HapiPożyczki. Dzięki temu masz pewność, że nie wpadniesz w spiralę zadłużenia i nie pogorszysz swojej sytuacji finansowej.

Pamiętaj też, że w HapiPożyczki zawsze masz możliwość odroczenia daty spłaty zobowiązania. Wakacje od pożyczki to świetne rozwiązanie w razie chwilowych trudności z terminowym uregulowaniem należności. Wystarczy złożyć wniosek na kilka dni przed upływem terminu, by móc spłacić ratę w kolejnym miesiącu.

Warunki oraz proces pożyczania w HapiPożyczki

HapiPożyczki to firma pozabankowa, która udziela pożyczek ratalnych na prostych i przejrzystych zasadach. Chociaż o pożyczkę może ubiegać się każdy, procesowi weryfikacji będą poddawane wyłącznie wnioski od osób, które:
 • osiągnęły wiek pełnoletniości,
 • są obywatelami Polski,
 • osiągają stałe źródło dochodu, który można udokumentować,
 • posiadają rachunek w jednym z działających w Polsce banków,
 • mają aktywny numer telefonu komórkowego.

W przypadku, gdy dane pożyczkobiorcy widnieją w rejestrze dłużników HapiPożyczki taki wniosek rozpatruje indywidualnie. Warto przy tym podkreślić, że posiadanie zobowiązań w innych instytucjach finansowych nie stanowi przeszkód do zaciągnięcia kolejnej pożyczki – o ile tylko pozwala na to wysokość osiąganego dochodu.

Procedura ubiegania się o pożyczkę ratalną sprowadza się do kilku prostych kroków.
1. Na stronie internetowej HapiPożyczki należy określić wysokość kwoty pożyczki oraz ustalić liczbę rat.
2. Należy wypełnić krótki wniosek, podając najważniejsze dane osobowe.
3. Telefonicznie zostaną potwierdzone dane pożyczkobiorcy.
4. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, pożyczkobiorca zostanie przekierowany do "bramki płatności" – należy wykonać przelew na kwotę 1 zł, by potwierdzić rachunek bankowy.
5. Należy oczekiwać na wypłatę środków – zwykle dochodzi do tego w ciągu 15 minut od potwierdzenia numeru konta bankowego.
Finbo
Finbo

Opinie: 0


Weź pożyczkę
Wonga
Wonga

Opinie: 11


Weź pożyczkę
Ferratum Bank
Ferratum Bank

Opinie: 0


Weź pożyczkę
Kuki.pl
Kuki.pl

Opinie: 4


Weź pożyczkę
Lendon
Lendon

Opinie: 7


Weź pożyczkę
Miloan
Miloan

Opinie: 2


Weź pożyczkę
Solcredit.pl
Solcredit.pl

Opinie: 1


Weź pożyczkęWeź pożyczkę