Strona główna / Pożyczki przez internet / iGotówka BGŻ BNP Paribas

iGotówka BGŻ BNP Paribas Opinie i informacje o pożyczce

iGotówka BGŻ BNP Paribas

BGŻ BNP Paribas S.A.

ul. Kasprzaka 10/16
01-211 Warszawa
www.bgzbnpparibas.pl

Opinia klientów: 4,5 / 5

8 oceny, 7 opinii
+Dodaj opinie
Weź pożyczkę »

Kwota pożyczki


1.000 - 120.000 zł
Czas na spłatę
6 - 84 mc
Weź pożyczkę »
szczegóły oferty na
bgzbnpparibas.pl
BGŻ BNP Paribas to bank uniwersalny stanowiący efekt fuzji Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. z BNP Paribas Bankiem Polska S.A.  Fuzja miała miejsce w 2014 roku, a rok później nowopowstała firma przejęła w drodze wykupienia pakietu całościowego akcji instytucję znaną, jako Sygma Bank Polska. Bank należy do większej grupy BNP Paribas, działającej na terenie całej Europy, w Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

Uniwersalny charakter banku oznacza, że w sferze swoich usług posiada on wszystkie możliwe formy transakcji finansowych, zalegalizowane przez prawo i nieuznawane za wyspecjalizowane. W BGŻ BNP Paribas można skorzystać z bogatej oferty kredytów oraz produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych przygotowanych dla klientów indywidualnych oraz firm. Jedną z takich usług jest też szeroko rozumiana pożyczka, udzielana wybranym klientom za pośrednictwem Internetu.

O znaczeniu banku na polskim rynku finansowym świadczy fakt, że zajmuje on siódme miejsce w Polsce pod względem wartości aktywów. Jest też bankiem docenianym i chętnie wybieranym, jako bank osobisty. Pozytywne opinie o BGŻ BNP Paribas należą do bardzo powszechnych, o czym świadczy ponad 2 600 tys. klientów, którzy zaufali tej instytucji. Wysoką renomę i wiarygodność banku podkreślają uzyskane nagrody w dziedzinie produktów finansowych oraz tytuły uzyskane w rankingach.

Jedną z usług świadczonych przez bank jest pożyczka na raty, której uzyskanie nie wymaga osobistej wizyty w placówce bankowej, a wszelkie formalności dokonywane są za pośrednictwem Internetu po wypełnieniu wniosku. Usługa ta określana jest przez firmę, jako iGotówka. Opinie klientów na temat tej komfortowej formy wnioskowania o dodatkowe pieniądze wskazują, że cieszy się ona dużym powodzeniem i jest wyjątkowo wygodna dla osób zainteresowanych. Proces starania się o pożyczkę jest również bardzo bezpieczny, a wszelkie dane i operacje finansowe przeprowadzane w ramach finalizowania umowy podlegają rygorystycznym przepisom bankowych chroniącym tajemnice klientów. Istotna dla zainteresowanych jest również wstępna decyzja kredytowa, którą klient otrzymuje już po 15 minutach od złożenia wniosku. więcej  »

Opinie o iGotówka BGŻ BNP Paribas

Informacje o iGotówka BGŻ BNP Paribas

Podobne pożyczki
Powiązane informacje
Mam konto w BGŻ BNP Parisbas ,dlatego nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem tu pożyczki i to na preferencyjnych warunkach. Polecam.

poleca
Ocenił(a) na:

31-07-2017 12:38
Można zaufać - w końcu to dobry i znany bank. Ja pożyczyłam ostatnio 5000 zł na samochód. Powoli będę spłacać :)

poleca
Ocenił(a) na:

08-06-2017 14:33
szybka decyzja chodz nie tak jak w wonga, ale i tak warto, zamiast czekac w okienku przez internet mozna wszystko zalatwic

poleca
Ocenił(a) na:

22-04-2017 17:34
Wielokrotnie korzystałem z pożyczki w tym banku, lubię długi i wygodny proces spłaty. Polecam!

poleca
Ocenił(a) na:

17-02-2017 11:00
Pilnie potrzebowałam gotówki na naprawę auta, więc skorzystałam z szybkiej pożyczki. Zaskoczyła mnie łatwość i szybkość! Pieniądze błyskawicznie znalazły się na moim koncie. Polecam!

poleca
Ocenił(a) na:

19-01-2017 11:37
Jakoś bardziej ufam bankom w kwestii pożyczek więc zwróciłam się do bgż. Jestem zadowolona i polecam. Wszystko poszło pomyślnie

poleca
Ocenił(a) na:

19-01-2017 09:47
jestem klientką banku więc jak potrzebuję korzystam u nich również z pożyczek. przez lata się nie zawiodłam

poleca
Ocenił(a) na:

02-01-2017 12:46
pokaż starsze

Szybki kredyt online w BGŻ BNP Paribas

Nagłe wypadki losowe często zmuszają do poszukiwania dodatkowej gotówki, która pomoże rozwiązać problem poprzez zakup nowego sprzętu AGD, wykorzystanie okazjonalnej oferty wyjazdowej czy też zaspokojenie codziennych potrzeb. Kredyt online udzielany przez BGŻ BNP Paribas to okazja do uzyskania środków w bardzo krótkim czasie, bowiem od momentu wypełnienia wniosku wstępną decyzję otrzymujesz już po 15 minutach. Oczekiwanie na pieniądze skraca się jeszcze z uwagi na bardzo uproszczone formalności, załatwiane wyłącznie przez Internet, bez potrzeby osobistej wizyty w banku. Jeśli szukasz wygodnej, takiej i szybkiej pożyczki, to okazja właśnie dla Ciebie. Bank oferuje szybkie kredyty na podobnych zasadach, ale ze znacznie korzystniejszym oprocentowaniem oraz wiarygodnością i gwarancją instytucji, cenionej na rynku finansowym.

Pożyczka online to minimum formalności oraz proste procedury, dzięki którym każda osoba starająca się o kredyt otrzymuje szansę uzyskania dodatkowych pieniędzy. Wysokość przyznawanej przez bank kwoty wynosi nawet 10 000 zł, pod tym względem przewyższając wiele instytucji pozabankowych, oferujących znacznie niższe pożyczki. Po złożeniu wniosku i pozytywnej weryfikacji umowa podpisywana jest drogą elektroniczną, a gotówka szybko trafia na wskazane przez Ciebie konto.

Symulacja kredytu – na co możesz wziąć pożyczkę

Dodatkowe pieniądze bywają potrzebne z różnego powodu, a o kredyt staramy się zarówno wtedy, gdy zmuszają nas do tego okoliczności, jak i wówczas, gdy chcemy zrealizować marzenia czy skorzystać z wyjątkowej okazji. Niekiedy starasz się o kredyt na nowy telewizor lub pralkę, innym razem potrzebna Ci jest pożyczka na remont lub wyjazd wakacyjny. Pożyczka gotówkowa, jakiej udziela zainteresowanym klientom BGŻ BNP Paribas to pieniądze, które mogą być przeznaczone na dowolny cel, co dodatkowo wskazujesz w składanym wniosku. Przed przystąpieniem do jego wypełnienia możesz skorzystać z symulatora kredytu, dzięki któremu otrzymujesz informację o wysokości raty miesięcznej.

Symulacja odbywa się w trzech krokach. W pierwszym wybierasz opcję wskazującą cel, w na jaki przeznaczony jest kredyt. Zależnie od naszych potrzeb może to być:
  • sprzęt agd/rtv,
  • bieżące potrzeby,
  • remont/wyposażenie,
  • wycieczka/wczasy,
  • uroczystości,
  • edukacja/szkolenie,
  • zakup nieruchomości.

Zasugerowanie celu to jeden z warunków złożenia wniosku. W dwóch kolejnych krokach symulacja obejmuje wskazanie interesującej Cię kwoty pożyczki oraz liczby miesięcy, jakie przewidujesz na jej spłatę. Po obliczeniu otrzymujesz informację, czy planowana pożyczka na wczasy lub zakup nieruchomości jest możliwa do spłaty w określonym przez Ciebie terminie.

iGotówka - 10 tys. zł bez wychodzenia z domu

Pożyczka gotówkowaBGŻ BNP Paribas to okazja do rozwiązania wielu problemów wymagających szybkiego podjęcia decyzji. Formalności całkowicie załatwiane przez Internet nie wymagają poświęcania czasu na żmudne wypełnianie dokumentów i odwiedzanie placówek bankowych. Dodatkowym atutem w przypadku usługi iGotówka jest wysokość oferowanej kwoty, o jaką możesz starać się składając wniosek online. Kredyt ten ma również wiele innych zalet, wśród których najistotniejszą z Twojego punktu widzenia jest stosunkowo niski koszt. Rzeczywista stopa procentowa RRSO wynosi zaledwie 18,70%, co stanowi ofertę konkurencyjną w stosunku do innych instytucji kredytowych.

iGotówka to oferta dotycząca pożyczek do 10 000 zł, które w całości możesz załatwić przez Internet, bez potrzeby wychodzenia z domu. Oznacza to, że możesz się starać o pieniądze będąc w odległym miejscu od domu lub w podróży pod warunkiem, że posiadasz dostęp do Internetu. Konieczne są też odpowiednie dokumenty, niezbędne do podania informacji w wypełnianym wniosku. Starając się o pożyczkę w ramach usługi iGotówka możesz wybrać zarówno dowolną kwotę do 10 000 jak i okres kredytowania, czyli liczbę miesięcy, w jakich będzie dokonana spłata. Ważną informacją jest też fakt, że prowizja banku pozostaje na podobnym poziomie bez względu na wybrany okres spłaty kredytu.

Jak i kto otrzyma kredyt w BGŻ BNP Paribas

Jak większość instytucji udzielających kredytów, tak i BGŻ BNP Paribas nie udziela pożyczki każdemu wnioskodawcy, uzależniając swoją decyzję od takich czynników, jak wiarygodność kredytowa i możliwości spłaty. W celu przeprowadzenia weryfikacji konieczne jest podanie przez Ciebie wstępnych danych, które zostają sprawdzone w odpowiednich bazach. Przed złożeniem wniosku Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z dokumentami bankowymi takimi, jak regulamin przyznawania pożyczki czy tabela opłat i prowizji. Procedura uzyskania pożyczki przebiega w kilku krokach.

1. Wykonanie symulacji kredytu za pomocą zamieszczonej w Internecie aplikacji.
2. Wypełnienie wniosku kredytowego z podaniem takich informacji, jak dane teleadresowe, miejsce zatrudnienia i wysokość dochodów, numer rachunku bankowego, preferowany sposób podpisania umowy.
3. Podpisanie umowy po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji zdolności kredytowej.
4. Odesłanie umowy na adres banku z załączeniem skanów wymaganych dokumentów.
5. Wykonanie przelewu w wysokości 1 zł na wskazane przez bank konto, w celu uwiarygodnienia rachunku.
6. Uruchomienie kredytu.

Pożyczki do 10 000 mogą być w całości realizowane przez Internet, jednak istnieje również możliwość dopełnienia formalności w oddziale banku, jeśli taki znajduje się w pobliżu miejsca zamieszkania Twojego zamieszkania.
Kuki
Kuki

Opinie: 0


Weź pożyczkę
Filarum
Filarum

Opinie: 6


Weź pożyczkę
Flexpożyczka
Flexpożyczka

Opinie: 7


Weź pożyczkę
ExtraPortfel
ExtraPortfel

Opinie: 0


Weź pożyczkę
Wonga
Wonga

Opinie: 11


Weź pożyczkę
Miloan
Miloan

Opinie: 0


Weź pożyczkęWeź pożyczkę