Strona główna / Pożyczki przez internet / TAKTO

TAKTO Opinie i informacje o pożyczce

TAKTO

TAKTO Finanse sp. z o.o.

ul. Braniborska 58-68
53-680 Wrocław
www.taktofinanse.pl

Opinia klientów: 5,0 / 5

7 oceny, 6 opinii
+Dodaj opinie
Weź pożyczkę »

Kwota pożyczki


500 - 10.000 zł
Czas na spłatę
6 - 36 mc
Weź pożyczkę »
szczegóły oferty na
taktofinanse.pl
Firma TAKTO specjalizuje się w udzielaniu pożyczek pozabankowych. To, co wyróżnia jej ofertę wśród innych podmiotów działających na rynku to fakt, że łączy ona dwie cechy, doceniane przez klientów korzystających z usług firm pozabankowych – proponuje wysoką kwotę pożyczki i długi okres spłaty.

TAKTO rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku w 2012 r. Dogodne warunki udzielania pożyczek spowodowały, że TAKTO opinie zadowolonych klientów zaczęło gromadzić bardzo szybko. Dynamiczny rozwój firmy sprawił, że dziś posiada ona dwa kanały sprzedaży:
 • Własny – klienci zainteresowani pożyczką mogą np. telefonicznie skontaktować się z jednym z doradców firmy i porozmawiać z nim o ofercie,
 • Zewnętrzny – firma współpracuje z pośrednikami, którzy w jej imieniu zawierają umowy z klientami.

Jak wskazują opinie o TAKTO zamieszczone m.in. na jej stronie internetowej, firma jako jedna z nielicznych na rynku oferuje pożyczki na kwotę 10 000 zł na okres do 36 miesięcy. Ponieważ oferta ta jest kusząca, a chętnych nie brakuje, firma przykłada bardzo dużą wagę do weryfikacji zdolności kredytowej swoich klientów. Pożyczka na raty oferowana przez firmę TAKTO nie jest dostępna dla każdego – z uproszczonej procedury dokumentowania dochodów mogą skorzystać wyłącznie klienci posiadający stałe źródło dochodów (umowa o pracę, renta lub emerytura). Opinie o TAKTO, które można znaleźć w sieci wskazują, że każdy złożony wniosek jest dokładnie rozpatrywany.

Firma TAKTO jest członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych. W związku z tym w swojej codziennej działalności kieruje się z Zasadami Dobrych Praktyk. Potwierdzają to opinie o TAKTO – klienci podkreślają, że firma:
 • Nie stosuje żadnych kruczków w umowach, by zwiększyć kwotę zadłużenia widniejącą na koncie klienta.
 • Daje klientowi możliwość odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni, licząc od dnia jej zawarcia.
 • Informuje o całkowitych kosztach zaciągniętego zobowiązania.

Dzięki wzięciu pod uwagę oczekiwań klientów, pożyczka dostępna w ofercie TAKTO jest produktem, o który można zawnioskować bez wychodzenia z domu. Jeżeli chodzi o sposób zawarcia umowy, to firma proponuje klientom jedną z dwóch możliwości:
 • Umowa jest zawierana przez telefon. Wówczas klient musi przesłać wymagane dokumenty np. korzystając z poczty elektronicznej. Ze względów bezpieczeństwa wymagana jest też weryfikacja danych poprzez przelew weryfikacyjny o wysokości 1 gr.
 • Umowę pod wskazany przez klienta adres dostarcza firma kurierska.

Uczciwe i etyczne podejście do prowadzonej działalności sprawia, że TAKTO opinie dla swoich usług gromadzi pozytywne. więcej  »

Opinie o TAKTO

Informacje o TAKTO

Podobne pożyczki
Powiązane informacje
bardzo dobra pożyczka pozabankowa. kiedy tylko potrzebuję pieniędzy to do nich wracam. jestem z nich bardzo zadowolony.

poleca
Ocenił(a) na:

02-07-2017 15:32
Brałam u nich pożyczkę na lodówkę. Spłaciłam w terminie i wszystko było ok.

poleca
Ocenił(a) na:

13-06-2017 21:06
Firmę poleciła mi siostra, początkowo byłam sceptyczna. Ale wzięłam już kilka razy pożyczkę na najpilniejsze wydatki, wszystko w porządku

poleca
Ocenił(a) na:

20-03-2017 12:06
Wziełam w Takto pożyczkę na sprzęt biurowy. Przejrzyste warunki i szybka obsługa, polecam!

poleca
Ocenił(a) na:

17-01-2017 18:09
Chciałam wysłać dzieciaki na wakacyjny wyjazd. Pożyczyłam kilka tysięcy i niedługo kończę spłacać - w sam raz przed kolejnymi wakacjami.

poleca
Ocenił(a) na:

13-01-2017 22:31
nie mogę powiedzieć złego słowa, przejrzyste warunki i długi okres spłaty. Polecam!

poleca
Ocenił(a) na:

06-01-2017 00:41
pokaż starsze

Pożyczka od 18 lat w TAKTO

Firma TAKTO ma w swojej ofercie także pożyczki od 18 lat. Nie oznacza to jednak, że pieniądze otrzyma każda osoba, która jest pełnoletnia i zawnioskuje o pożyczkę. Firma starannie weryfikuje zdolność kredytową potencjalnego kredytobiorcy. Jest to równoznaczne z tym, że osoby, które nie posiadają źródła dochodu, nie otrzymają pieniędzy. Takie podejście jest podyktowane odpowiedzialną polityką udzielania pożyczek pozabankowych.

Jak wygląda procedura udzielenia pożyczki od 18 lat? Tak samo, jak każdej innej, o którą klient zawnioskuje w firmie TAKTO. Klient musi:
 • być obywatelem Polski,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • wykazać, że zarabia minimum 500 zł netto,
 • nie mieć zadłużenia widniejącego w BIG i BIK oraz nie mieć aktualnych zajęć komorniczych.

O pożyczki od 18 lat klienci mogą wnioskować zarówno telefonicznie, jak i wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej firmy.

O decyzji klient jest informowany niezwłocznie, najczęściej już po upływie ok. 60 minut, licząc od momentu złożenia wniosku o pożyczkę. Jeżeli firma zdecyduje się udzielić pożyczki od 18 lat, to pieniądze są natychmiast przelewane na rachunek bankowy wskazany przez klienta, a w następnej kolejności podpisywana jest umowa. W efekcie klient może rozporządzać otrzymanymi środkami już w ciągu 15 minut od uzyskania pozytywnej decyzji.

Pożyczka na raty nawet do 3 lat

W ofercie firmy TAKTO na próżno szukać pożyczek krótkoterminowych – firma jako jedna z nielicznych na rynku proponuje swoim klientom pożyczkę w wysokości do 10 000 zł na okres do 36 miesięcy. Dzięki temu można powiedzieć, że w ofercie TAKTO dostępne są pożyczki na raty. Klienci, którzy potrzebują wyższej kwoty na dłuższy okres, z pewnością nie będą narzekać na przygotowane przez firmę propozycje.

Pożyczki na raty (udzielane na okres do 36 miesięcy) wymagają, aby firma dokładnie zweryfikowała klientów nimi zainteresowanych. Tak też się dzieje – firma nie podpisuje umów z osobami, które nie posiadają źródeł dochodu, są zadłużone lub mają negatywną historię kredytową (wpis np. w BIK). Jednocześnie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych klientów, TAKTO akceptuje różne źródła dochodu.

Zaciągnięcie pożyczki na raty w firmie TAKTO nie wiąże się z koniecznością nabycia ubezpieczenia. Klient może również w każdym momencie – bez ponoszenia negatywnych konsekwencji – nadpłacić pożyczkę. W takiej sytuacji nadpłaty są księgowane na poczet kolejnych rat, spłacający może mieć zaś pewność, że buduje sobie pozytywną historię kredytową i nie będzie miał problemu z zaciągnięciem zobowiązania w przyszłości.

Interesują cię pożyczki na raty w firmie TAKTO? Jeżeli zawnioskujesz o kwotę 10 000 zł na okres 36 miesięcy, to miesięczna rata będzie wynosić 645 zł, a całkowity koszt udzielenia pożyczki wyniesie 13 232 zł. Na tę kwotę składają się: opłata prowizyjna – 7 500 zł, opłata za udzielenie pożyczki – 2 500 zł i kwota odsetek – 3232 zł.

Dodatkowe pieniądze dla osób z niskimi zarobkami

Osoby z niskimi zarobkami często nie mają szansy na kredyt w banku. Z tego też względu poszukują alternatywy. Firma TAKTO wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, proponując pożyczkę również tym potencjalnym klientom, którzy nie posiadają wysokiego dochodu. Wystarczy zarabiać 500 zł, aby złożyć wniosek o udzielenie pożyczki w firmie TAKTO.

Jeżeli osiągasz dochód w wysokości 500 zł, a w twoim domowym budżecie przydałyby się dodatkowe środki, to wystarczy, że złożysz wniosek – telefonicznie lub wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej firmy. W trakcie rozmowy z pracownikiem TAKTO możesz wypytać o szczegóły, a następnie zawrzeć umowę.

Choć wystarczy zarabiać 500 zł, aby otrzymać pożyczkę w firmie TAKTO, to jej pracownicy dokładnie weryfikują każdy złożony wniosek. Zadłużony klient, który ma złą historię kredytową lub wobec którego toczy się postępowanie w kancelarii komorniczej, nie może liczyć na pożyczkę. Firma wychodzi z założenia, że pożycza odpowiedzialnie i nie chce doprowadzać do nadmiernego zadłużenia swoich klientów.

Mimo, że wystarczy zarabiać 500 zł, aby starać się o pożyczkę, to warto wiedzieć, że z takim kredytobiorcą firma nie podpisze umowy na 36 miesięcy na maksymalną kwotę, czyli 10 000 zł. Klienci osiągający tak niskie dochody mają szansę wyłącznie na minimalny kredyt, czyli ok. 500 zł.

Kto i jak może złożyć wniosek w TAKTO

Jakie są warunki i proces przyznawania pożyczek przez firmę TAKTO? O pożyczkę w wysokości od 500 do 10 000 zł na okres od 6 do 36 miesięcy mogą starać się wyłącznie osoby posiadające dochód. Wniosek o pożyczkę złożony przez osobę, która nie posiada dochodów, zostanie odrzucony – firma opracowała własne procedury, których zastosowanie ma uchronić kredytobiorców przez nadmiernym zadłużeniem.

Jakie są warunki i proces, przez jaki musi przejść osoba starająca się o pożyczkę?

Zainteresowany kredytobiorca musi:
 • mieć co najmniej 18 lat i nie więcej niż 75 lat,
 • być obywatelem Polski,
 • posiadać ważny dowód osobisty,
 • zarabiać minimum 500 zł netto,
 • nie być zadłużonym (m.in. wpisy w BIG lub BIK).

Ważne jest też, aby w stosunku do potencjalnego kredytobiorcy nie toczyło się postępowanie egzekucyjne w kancelarii komorniczej.

O pożyczkę można zawnioskować zarówno telefonicznie, jak i wypełniając formularz kontaktowy. Potencjalni klienci mogą zatem pozostawić dane do kontaktu – wówczas telefonicznie skontaktuje się z nimi przedstawiciel firmy, a podczas tej rozmowy zostaną ustalone szczegóły, np. wysokość pożyczki czy okres spłaty. Osoby, które spełnią warunki i przejdą proces ustanowiony przez firmę TAKTO, mogą liczyć, że pozytywną decyzję kredytową otrzymają w ciągu ok. 60 minut, licząc od momentu złożenia wniosku.Pieniądze na koncie pożyczkodawcy mogą znaleźć się nawet w ciągu 15 minut od wydania pozytywnej decyzji kredytowej.

Solidni kredytobiorcy, którzy potrzebują więcej niż jednej szybkiej pożyczki, mogą starać się o kolejną po spłacie pierwszych 6 rat. Taki klient może posiadać na swoim koncie maksymalnie dwie aktywne pożyczki.
Kuki
Kuki

Opinie: 0


Weź pożyczkę
Filarum
Filarum

Opinie: 6


Weź pożyczkę
Flexpożyczka
Flexpożyczka

Opinie: 7


Weź pożyczkę
ExtraPortfel
ExtraPortfel

Opinie: 0


Weź pożyczkę
Wonga
Wonga

Opinie: 11


Weź pożyczkę
Miloan
Miloan

Opinie: 0


Weź pożyczkęWeź pożyczkę